Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Tre Pleqtë - Edicioni Festiv: Pjesa 1
Stupcat Tre Pleqtë - Edicioni Festiv: Pjesa 1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 26:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Tre Pleqtë - Edicioni Festiv: Pjesa 1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 143,587 shikime
 • 143,587 shikime
 • 0 shikues
 • 4
 • 4
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Stupcat si "Tre Pleqtë" ekskluzivisht ONLINE në gjirafaVideo për mbrëmjen e ndërrimit të viteve. 

Pjesë e programit festiv të gjirafaVideo, Tre Pleqtë na sjellin plot humor, batuta, improvizim dhe tema "të nxehta"  në hyrjen e Vitit të Ri 2019!

 

Kategoritë


7 komente


0/500