Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Suedia ka përqindjen më të madhe të vdekjeve në botë nga COVID-19
Suedia ka përqindjen më të madhe të vdekjeve në botë nga COVID-19

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Suedia ka përqindjen më të madhe të vdekjeve në botë nga COVID-19

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 5 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Për të shtatën ditë me radhë, Suedia ka përqindjen më të madhe të vdekjeve në botë nga COVID-19 për kokë banori

Kategoritë


0 komente


0/500