Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Shumë pak ndihmë për Suharekën e vërshuar, banorët e Sopisë natën e kaluan jashtë shtëpive
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shumë pak ndihmë për Suharekën e vërshuar, banorët e Sopisë natën e kaluan jashtë shtëpive

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shumë pak ndihmë për Suharekën e vërshuar, banorët e Sopisë natën e kaluan jashtë shtëpive

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,510 shikime
 • 1,510 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shumë pak ndihmë për Suharekën e vërshuar, banorët e Sopisë natën e kaluan jashtë shtëpive

Kategoritë


0 komente