Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë grafike.

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë grafike.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sulm brutal ndaj studentëve kosovarë që diskutonin për gjendjen e tmerrshme të punëtorëve të biznesmenit miliarder
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sulm brutal ndaj studentëve kosovarë që diskutonin për gjendjen e tmerrshme të punëtorëve të biznesmenit miliarder

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sulm brutal ndaj studentëve kosovarë që diskutonin për gjendjen e tmerrshme të punëtorëve të biznesmenit miliarder

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 34,757 shikime
 • 34,757 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


1 koment