Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Surdulli: Ngritja e flamurit të Kosovës në Francë suksesi më i madh
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Surdulli: Ngritja e flamurit të Kosovës në Francë suksesi më i madh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Surdulli: Ngritja e flamurit të Kosovës në Francë suksesi më i madh

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vitin që lamë pas u stolis me medalje të argjendtë në Kampionatin Evropian në 1500 metra stil të lirë. Kjo është Medina Surdulli, të cilën nuk mund ta ndalë asgjë drejt realizimit të ëndrrave, ku krahas rezultateve të saj edhe Kosova është stolisur me suksese.

Kategoritë


0 komente