Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Surroi në Beograd, thotë se ideja e shkëmbimit të territoreve është kthim prapa në kohë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Surroi në Beograd, thotë se ideja e shkëmbimit të territoreve është kthim prapa në kohë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Surroi në Beograd, thotë se ideja e shkëmbimit të territoreve është kthim prapa në kohë

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 1,078 shikime
 • 1,078 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente