Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sylë Tahirsylaj, njeriu i kohës dhe motit
Sylë Tahirsylaj, njeriu i kohës dhe motit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sylë Tahirsylaj, njeriu i kohës dhe motit

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 1,958 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Kush është eksperti i cili për 60 vite parashikoi motin në Kosovë.

-Cili ishte dimri më i ftohtë dhe vera më e nxehtë e regjistuar ndonjëherë në Kosovë.

-Cili qytet ka ajrin më cilësor dhe cili më të dëmtuar?

-Cilat do të jenë temperatuar për muajin shkurt, a do tw ketë reshje bore?

- U përballë edhe me komente të llojit që parashikimet nuk po i jep të sakta.

Për këto dhe më shumë detaje ndiqeni intervistën e plotë me Sylë Tahirsylaj.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500