Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Tahiri: Do të propozoj ndryshime në Kodin Penal dhe atë Procedurës Penale
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: Do të propozoj ndryshime në Kodin Penal dhe atë Procedurës Penale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: Do të propozoj ndryshime në Kodin Penal dhe atë Procedurës Penale

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri, thotë se prioritet i tij si ministër do ta ketë luftimin e krimit të organizuar dhe korrupsionit.

Kategoritë


0 komente