Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Taksa rrugore, ministri Lekaj pret të takohet me palën shqiptare
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Taksa rrugore, ministri Lekaj pret të takohet me palën shqiptare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Taksa rrugore, ministri Lekaj pret të takohet me palën shqiptare

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka thënë se sot i ka dërguar shkresë zyrtare shtetit të Shqipërisë, duke kërkuar takim urgjent rreth vendosje së taksës rrugore për autostradën e Kombit.

Kategoritë


0 komente