Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'All by gjirafaVideo - 04.02.2020
Tap n'All by gjirafaVideo - 04.02.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 43:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'All by gjirafaVideo - 04.02.2020

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 20,278 shikime
 • 0 shikues
 • 18
 • 18
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nga sot ju prezantojmë me titujt e TapQuiz ku për më shumë mund të gjeni në: https://video.gjirafa.com/taptitujt

Shpërblimet që u dhuruan:
🥇 Celular Xiaomi Redmi 8
🥈 Set Cooler Master
🥉 Dëgjuese Umidigi


Moderatore: Jonida Vokshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

609 komente


0/500