Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'All by gjirafaVideo - 07.04.2020
Tap n'All by gjirafaVideo - 07.04.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 36:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'All by gjirafaVideo - 07.04.2020

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 31,074 shikime
 • 0 shikues
 • 25
 • 25
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

2 pyetje sonte do jenë rreth GjirafaMall. Lundroni në faqen e GjirafaMall për t'ia qëlluar i pari përgjigjeve!

Dhurata nga gjirafaMall për komentin më të mirë sonte: Llampë led
Porosit pako ushqimore online përmes gjirafaMall këtu: Furnizime ushqimore me paketë
#RriNShpi-10 Filma , #RriNShpi-10 Seriale , #RriNShpi-10 Libra , #RriNShpi- 10 Lojëra në shtëpi , #RriNShpi-10 gjëra që mund t'i bëni në shtëpi

Regjistrimi fillon në ora 15:00. Si te luajmë?

Shpërblimet që u dhuruan:
🥇 Tablet Samsung
🥈 Pako Ushqimore III
🥉 Peshore dixhitale
🏅 Set Makup Revolution


Moderatore: Jonida Vokshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1856 komente


0/500