Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'All by gjirafaVideo - 10.03.2020
Tap n'All by gjirafaVideo - 10.03.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 39:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'All by gjirafaVideo - 10.03.2020

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 38,493 shikime
 • 38,493 shikime
 • 0 shikues
 • 32
 • 32
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ende s’ke fituar TITUJ? Luaj në TapQuiz dhe fito tituj të ndryshëm si Emblema, Grada Nderi dhe Grada Rrufe. Për më shumë: https://video.gjirafa.com/taptitujt

Shpërblimet që u dhuruan:
🥇 150 Euro kupon në GjirafaMall 
🥈 Maus Steelseries 
🥉 Çantë Business 


Moderatore: Jonida Vokshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2915 komente


0/500