Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'All by gjirafaVideo - 24.03.2020
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tap n'All by gjirafaVideo - 24.03.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'All by gjirafaVideo - 24.03.2020

 • E publikuar: para 1 jave
 • 48,277 shikime
 • 48,277 shikime
 • 0 shikues
 • 39
 • 39
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

JU KERKOJME FALJE PER PROBLEMET TEKNIKE ME VIDEON, TE CILAT NDODHEN PER SHKAK TE LIDHJES SE INTERNETIT NGA JONIDA . PER KETE ARESYJE , TRANSMETUAM EMISIONIN E XHIRUAR PARAPRAKISHT PER T'JU BERE SHOQERI. :)
Porosit pako ushqimore online përmes gjirafaMall këtu: https://gj.al/y5VtyJ
#RriNShpi-10 Filma , #RriNShpi-10 Seriale , #RriNShpi-10 Libra , #RriNShpi- 10 Lojëra në shtëpi , #RriNShpi-10 gjëra që mund t'i bëni në shtëpi

Regjistrimi fillon në ora 15:00 ndersa loja në orën 19:00. Si te luajmë?

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 Karrige White Shark
🥈 Syze dielli Ray Ban
🥉 Krem trupi Victoria's Secret


Moderatore: Jonida Vokshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

3298 komente