Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 02.04.2020
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 02.04.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 39:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Dije by gjirafaVideo - 02.04.2020

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 38,508 shikime
 • 0 shikues
 • 28
 • 28
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

10% ZBRITJE në të gjitha produktet e GjirafaMall dhe Gjirafa50, vetëm sonte deri në ora 00:00. Përdorni kodin promocional Rifat për të blerë me zbritje! ❤️


Dhurata nga gjirafaMall për komentin më të mirë sonte: Kapelë Vans


Porosit pako ushqimore online përmes gjirafaMall këtu: Furnizime ushqimore me paketë
#RriNShpi-10 Filma , #RriNShpi-10 Seriale , #RriNShpi-10 Libra , #RriNShpi- 10 Lojëra në shtëpi , #RriNShpi-10 gjëra që mund t'i bëni në shtëp

Shpërblimet që u dhuruan:
🥇 Trotinet CityBlitz Speed
🥈 Pako ushqimore II
🥉 Maus MSI
 

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2635 komente


0/500