Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Dije by GjirafaVideo - 14.11.2019
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tap n'Dije by GjirafaVideo - 14.11.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 25:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Dije by GjirafaVideo - 14.11.2019

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 2,095 shikime
 • 2,095 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërblimet e dhuruara:
🥇VR Samsung Galaxy Gear
🥈Maus Steelseries 
🏅Tastierë Genius Gaming

🏅 Fanellë e Përfaqësueses së Kosovës

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë


0 komente