Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 21.05.2020
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 21.05.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 38:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Dije by gjirafaVideo - 21.05.2020

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 15,769 shikime
 • 0 shikues
 • 23
 • 23
 • Shpërndaje

Për videon

Dhurata nga gjirafaMall për komentin më të mirë sonte: Telekomandë universale
Klikoni në link për të plotësuar pyetësorin hulumtues rreth ndikimit të COVID 19 në financat tuaja: https://izisurvey.com/Web/Survey/x5JoG3C
Pyetësori është krejtësisht anonim dhe nuk ka lidhje me lojen.

Porosit pako ushqimore online përmes gjirafaMall këtu: Furnizime ushqimore me pake
Regjistrimi ka filluar! Si te luajmë?

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 120 euro kupon gjirafa50
🥈 Kufje MSI
🥉 Router

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1485 komente


0/500