Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 26.03.2020
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 26.03.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Dije by gjirafaVideo - 26.03.2020

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 52,013 shikime
 • 0 shikues
 • 90
 • 90
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Porosit pako ushqimore online përmes gjirafaMall këtu: https://gj.al/y5VtyJ
#RriNShpi-10 Filma , #RriNShpi-10 Seriale , #RriNShpi-10 Libra , #RriNShpi- 10 Lojëra në shtëpi , #RriNShpi-10 gjëra që mund t'i bëni në shtëpi

Regjistrimi ka filluar!  Si te luajmë?

Shpërblimet që dhurohen:
🥇 Xbox One S 1TB + 2 kontrollerë
🥈 Videlojë FIFA 20 (PS4)
🥉 Tastierë fleksibile

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

3912 komente


0/500