Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Raiffeisen - 30.12.2019
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tap n'Raiffeisen - 30.12.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 38:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Raiffeisen - 30.12.2019

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 21,265 shikime
 • 21,265 shikime
 • 0 shikues
 • 8
 • 8
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banka Raiffeisen i dhuroi plot 15 shpërblime në Tap n'Raiffeisen. 

Regjistrimi për Tap n'Dije nëser: video.gjirafa.com/viti-i-ri

Shpërblimet që u dhuruan:

🥇 Kamerë  GoPro HERO7
🥈 Altoparlant JBL Xtreme 
🥉 Tablet iGET SMART

4️⃣ - 1️⃣5️⃣ PowerBank Wireless

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

213 komente