Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Shije by gjirafaVideo - 01.04.2020
Tap n'Shije by gjirafaVideo - 01.04.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 41:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Shije by gjirafaVideo - 01.04.2020

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 39,522 shikime
 • 0 shikues
 • 38
 • 38
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dhurata nga gjirafaMall për komentin më të mirë sonte: Përparëse Teksasi
Porosit pako ushqimore online përmes gjirafaMall këtu: Furnizime ushqimore me paketë
#RriNShpi-10 Filma , #RriNShpi-10 Seriale , #RriNShpi-10 Libra , #RriNShpi- 10 Lojëra në shtëpi , #RriNShpi-10 gjëra që mund t'i bëni në shtëpi

Shpërblimet që u dhuruan:
🥇 Pako ushqimore III
🥈 Biçikletë për fëmijë
🥉 Toster


Moderatore: Adriana Matoshi
Prodhim i gjirafaStudios
 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

2196 komente


0/500