Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Shije by GjirafaVideo - 04.12.2019
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tap n'Shije by GjirafaVideo - 04.12.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 36:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Shije by GjirafaVideo - 04.12.2019

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 21,554 shikime
 • 21,554 shikime
 • 0 shikues
 • 19
 • 19
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërblimet e dhuruara:
🥇 Orë Smart GARMIN
🥈 Fshesë Elektrike
🥉 Radiator

Vendet 4️⃣ , 5️⃣ dhe 6️⃣ Kupon 50 Euro në GjirafaMall

Moderatore: Arta Nitaj
Prodhim i GjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

35 komente