Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Shije by gjirafaVideo - 19.02.2020
Tap n'Shije by gjirafaVideo - 19.02.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 40:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Shije by gjirafaVideo - 19.02.2020

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 29,834 shikime
 • 0 shikues
 • 28
 • 28
 • Shpërndaje

Për videon

Ju prezantojmë me TITUJT e TapQuiz! Lojtarët e TapQuiz mund të fitojnë tituj të ndryshëm. Për më shumë: https://video.gjirafa.com/taptituj

Shpërblimet që u dhuruan:
🥇 100 Euro kupon në GjirafaMall
🥈 Fotoaparat Kodak
🥉 UMAX VisionBook P50


Moderatore: Adriana Matoshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1907 komente


0/500