Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

TapQuiz

2 sezone | 139 episode | 2,089,388 shikime

Quizi interaktiv nga GjirafaStudios, TapQuiz, është një eksperiencë e veçantë e lojës, ku ju luani nga pajisja juaj për shpërblime të ndryshme.

 

Tap n’All, quizi me pyetje të përgjithshme, çdo të martë.

Tap n’Shije, quizi me pyetje nga ushqimi dhe jetesa e mirë, çdo të mërkurë.

Tap n’Dije, quizi me pyetje edukative nga librat shkollore, çdo të enjte.

 

Duke luajtur TapQuiz, ju mund të fitoni tituj të ndryshëm si: Emblema, Grada Rrufe, Grada Nderi.

Për më shumë: https://video.gjirafa.com/taptitujt

 

Shfaq më shumë

TapQuiz është prodhim i GjirafaStudios.

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • TapQuiz
  • TapQuiz: Statistikat
  • Për shfaqjen
  • Njoftime mbi shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat