Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

TapQuiz

102 episode

Quizi interaktiv nga GjirafaStudios, TapQuiz, është një eksperiencë e veçantë e lojës, ku ju luani nga pajisja juaj për shpërblime të ndryshme.

 

Tap n’All, quizi me pyetje të përgjithshme, çdo të martë.

Tap n’Shije, quizi me pyetje nga ushqimi dhe jetesa e mirë, çdo të mërkurë.

Tap n’Dije, quizi me pyetje edukative nga librat shkollore, çdo të enjte.

 

TapQuiz fillon nga ora 19:00. Regjistrimi hapet në ora 15:00.

 

Duke luajtur TapQuiz, ju mund të fitoni tituj të ndryshëm si: Emblema, Grada Rrufe, Grada Nderi.

Për më shumë: https://video.gjirafa.com/taptitujt

 

Shfaq më shumë

TapQuiz është prodhim i GjirafaStudios.

Alternate Text
TapQuiz
  • TapQuiz
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat