Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Taulant Xhaka zbulon vendin ku po i kalon pushimet me nusen e tij, por çka ka ndodh me shtratin?!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Taulant Xhaka zbulon vendin ku po i kalon pushimet me nusen e tij, por çka ka ndodh me shtratin?!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Taulant Xhaka zbulon vendin ku po i kalon pushimet me nusen e tij, por çka ka ndodh me shtratin?!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,643 shikime
 • 3,643 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje prrallore nga vendi ku po i kalon pushimet Taulanit me nusen e tij

Kategoritë


0 komente