Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Taulant Xhaka zbulon vendin ku po i kalon pushimet me nusen e tij, por çka ka ndodh me shtratin?!
Taulant Xhaka zbulon vendin ku po i kalon pushimet me nusen e tij, por çka ka ndodh me shtratin?!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Taulant Xhaka zbulon vendin ku po i kalon pushimet me nusen e tij, por çka ka ndodh me shtratin?!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,733 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje prrallore nga vendi ku po i kalon pushimet Taulanit me nusen e tij

Kategoritë


0 komente


0/500