Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Të rinjtë e Kosovës ia mësyjnë policisë plot shpresë, mungojnë maturantët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Të rinjtë e Kosovës ia mësyjnë policisë plot shpresë, mungojnë maturantët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Të rinjtë e Kosovës ia mësyjnë policisë plot shpresë, mungojnë maturantët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në përfundim të afatit për dorëzimin e aplikacioneve për konkursin e fundit për policë të Kosovës, ndërsa radhët janë të ngjeshura çdo ditë.

Kategoritë


0 komente