Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Të mjerët

55,368 shikime

Ata jetojnë në një shtëpi, në mes të një mali. Janë të paarsimuar, të izoluar dhe asocial. Kanë 19 vjet diferencë moshe. Luftojnë për të pasur një trashëgimtar, një djalë, por fati nuk është në anën e tyre. Janë këta Avdiu dhe Qamilja, të cilëve një ditë të zakonshme vere, u troket një çift urban në dyert e shtëpisë, Sokoli dhe Eda, vrasës ordiner, të cilët e kanë një qëllim të fuqishem pse ndodhen aty.
 

Shfaq më shumë

Në rolet kryesore: Bislim Muçaj, Edona Reshitaj, Besart Sllamniku, Maylinda Kosumovic
Skenari: Besart Sllamniku
Regjia: Genc Berisha
Muzika: Trimor Dhomi

Alternate Text
Film artistik
  • Film artistik
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat