Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Temperatura të ulëta dhe borë deri të enjten
Temperatura të ulëta dhe borë deri të enjten

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Temperatura të ulëta dhe borë deri të enjten

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Derisa sot në vendin tonë temperaturat kanë shënuar rënie dhe janë shoqëruar me borë, Instituti hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se deri të enjten do të ketë mot kryesisht të vranët dhe me reshje të kohë pas kohëshme të borës.

Kategoritë


0 komente


0/500