Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tensione, ndërpreje në fund Drita fiton
Tensione, ndërpreje në fund Drita fiton

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tensione, ndërpreje në fund Drita fiton

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Skuadra e Dritës ka arritur ta mposhtë skuadrën e Llapit me rezultat 1 me 3 në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Zahir Pajaziti. Me këtë fitore skuadra e Dritës numëron ndeshjen e gjashtë radhazi pa humbje.

Kategoritë


0 komente


0/500