Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tensione ne Parlamentin e Shqipërisë. Salih Berisah e quan ''RRUGAQ" Edi Ramen
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tensione ne Parlamentin e Shqipërisë. Salih Berisah e quan ''RRUGAQ" Edi Ramen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tensione ne Parlamentin e Shqipërisë. Salih Berisah e quan ''RRUGAQ" Edi Ramen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 354 shikime
 • 354 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente