Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Drejtuesit e shkollave të shqetësuar, nxënësit e dobët po dalin më mirë në Test të Maturës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drejtuesit e shkollave të shqetësuar, nxënësit e dobët po dalin më mirë në Test të Maturës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drejtuesit e shkollave të shqetësuar, nxënësit e dobët po dalin më mirë në Test të Maturës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 183 shikime
 • 183 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Drejtuesit e shkollave të shqetësuar, nxënësit e dobët po dalin më mirë në Test të Maturës

Kategoritë0 komente