Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Thaçi: Ka kontradikta logjike dhe praktike në ato që po i thotë Molliqaj
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: Ka kontradikta logjike dhe praktike në ato që po i thotë Molliqaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: Ka kontradikta logjike dhe praktike në ato që po i thotë Molliqaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 289 shikime
 • 289 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi: Ka kontradikta logjike dhe praktike në ato që po i thotë Molliqaj

Kategoritë


0 komente