Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi: Kosova dëshiron ta mbyllë kapitullin e armiqësisë me Serbinë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: Kosova dëshiron ta mbyllë kapitullin e armiqësisë me Serbinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: Kosova dëshiron ta mbyllë kapitullin e armiqësisë me Serbinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbrëmjen e së hënës është bërë hapja zyrtare e Konferencës rajonale të sigurisë “NATO dhe Ballkani Perëndimor: Dinamikat rajonale në periudhën e sfidave globale të sigurisë”, ku presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova është shembulli më i mirë i reagimit të NATO-s ndaj sfidës më të madhe të sigurisë për periudhën e vitit 1999 në Evropë.

Kategoritë


0 komente