Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Thaçi: Kosova është shtëpia jonë e përbashkët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Thaçi: Kosova është shtëpia jonë e përbashkët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Thaçi: Kosova është shtëpia jonë e përbashkët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergji, ka bërë thirrje që të ketë më shumë dashuri ndërmjet njerëzve për të ruajtur të ardhmen e ndritur dhe të dëshmojmë se dimë dhe mundemi të ruajmë paqen.

Kategoritë


0 komente