Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit mbetet garantuesi më i madh i të drejtave të shqiptareve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: Marrëveshja e Ohrit mbetet garantuesi më i madh i të drejtave të shqiptareve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: Marrëveshja e Ohrit mbetet garantuesi më i madh i të drejtave të shqiptareve

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti, Hashim Thaçi

Kategoritë0 komente