Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Thaçi: Nuk kam marrë e as nuk marr leje nga askush për të vizituar Ujmanin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: Nuk kam marrë e as nuk marr leje nga askush për të vizituar Ujmanin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: Nuk kam marrë e as nuk marr leje nga askush për të vizituar Ujmanin

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 567 shikime
 • 567 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi: Nuk kam marrë e as nuk marr leje nga askush për të vizituar Ujmanin

Kategoritë0 komente