Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Akoma s’është caktuar seancë gjyqësore për Gashin e Shalën për gjuajtjet me armëThemelorja në Gjakovë arsyetohet me mungesë gjyqtarësh pse akoma s’ka seancë gjyqësore ndaj Gashit e Shalës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Akoma s’është caktuar seancë gjyqësore për Gashin e Shalën për gjuajtjet me armëThemelorja në Gjakovë arsyetohet me mungesë gjyqtarësh pse akoma s’ka seancë gjyqësore ndaj Gashit e Shalës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Akoma s’është caktuar seancë gjyqësore për Gashin e Shalën për gjuajtjet me armëThemelorja në Gjakovë arsyetohet me mungesë gjyqtarësh pse akoma s’ka seancë gjyqësore ndaj Gashit e Shalës

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 239 shikime
 • 239 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente