Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Touranamenti Quarantine Royale në Discord
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Touranamenti Quarantine Royale në Discord

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Touranamenti Quarantine Royale në Discord

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky ishte tournamenti GameON Quarantine Royale i fundëjavës së kaluar. Do të vazhdojmë me tournamentet online çdo fundjavë. Sigurohuni të bëheni pjesë e Discord-it tonë për të mësuar më shumë!

https://discord.gg/6XHfp2N


  0 komente