Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tradita vazhdon. Të shtëna me armë në një odë në Drenicë ku ishte Sami Lushtaku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tradita vazhdon. Të shtëna me armë në një odë në Drenicë ku ishte Sami Lushtaku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 18:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tradita vazhdon. Të shtëna me armë në një odë në Drenicë ku ishte Sami Lushtaku

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,890 shikime
 • 3,890 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tradita vazhdon...

Kategoritë


0 komente