Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë vulgare.

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Kujdes, përmbajtje sensitive! Video përmban imazhe të rënda dhe/ose gjuhë vulgare.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
TRE - Film artistik
TRE - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 18:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

TRE - Film artistik

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 9,680 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Shpërndaje

Për videon

Heroizmi dhe sakrifica e atyre qe ishin luftetare te vertet dhe ata qe u demaskuan ne lufte dhe pas luftes.

Regjia: Mirak Zymberaj
Skenari: Pashtrik Brahaj, Mirak Zymberaj
Produksioni: Mentor Zymberaj, Mirak Zymberaj

Në role: Mentor Zymberaj, Agron Shala, Mevlyd Osmani

Kategoritë


1 koment


0/500