Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Tre Pleqtë

2 episode | 220,716 shikime

Stupcat si "Tre Pleqtë" vijnë me një super emision festiv në programin special të fundvitit nga gjirafaVideo!

Humor, batuta, improvizim, të qeshura dhe tema "të nxehta" të momentit nga mjeshtrat e komedisë, Stupcat!

Shfaq më shumë

Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe Mensur Safqiu si Ilmia, Avdia dhe Ruzhdia.

Alternate Text
Tre Pleqtë në Programin e Vitit të Ri
  • Tre Pleqtë në Programin e Vitit të Ri
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat