Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tri orë protestë e qetë në Gjakovë kundër “kriminelëve që fshihen pas petkut të pelegrinëve”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tri orë protestë e qetë në Gjakovë kundër “kriminelëve që fshihen pas petkut të pelegrinëve”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tri orë protestë e qetë në Gjakovë kundër “kriminelëve që fshihen pas petkut të pelegrinëve”

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 383 shikime
 • 383 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon



  0 komente