Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Trump dhe Macron mbollën një pemë në oborrin e Shtëpisë së Bardhë. 4 ditë më pas pema nuk është më.
Trump dhe Macron mbollën një pemë në oborrin e Shtëpisë së Bardhë. 4 ditë më pas pema nuk është më.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë