Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Trupi i policit të gjetur dërgohet për obduksion
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Trupi i policit të gjetur dërgohet për obduksion

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Trupi i policit të gjetur dërgohet për obduksion

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy policët e zhdukur që nga data 29 prill kanë humbur jetën si rezultat i aksidentit të veturës në të cilën ndodheshin, ndërkohë që nesër pritet të bëhet autopsia edhe e trupit të pajetë të policit të dy të gjetur sot në lumin Lepenc.

Kategoritë


0 komente