Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Tubim në përkrahje të të drejtës për identitet gjinor
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tubim në përkrahje të të drejtës për identitet gjinor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tubim në përkrahje të të drejtës për identitet gjinor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një grup qytetarësh kanë mbajtur sot një tubim të qetë para Gjykatës Kushtetuese për të kërkuar që të respektohen të drejtat e njerëzve për ndërruar gjininë.

Kategoritë


0 komente