Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Udhëzues i mbushur me emrat e kandidatëve të VV-së – Qytetari paraqet ‘imponimet’ në qendrën e votimeve në Prishtinë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Udhëzues i mbushur me emrat e kandidatëve të VV-së – Qytetari paraqet ‘imponimet’ në qendrën e votimeve në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Udhëzues i mbushur me emrat e kandidatëve të VV-së – Qytetari paraqet ‘imponimet’ në qendrën e votimeve në Prishtinë

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 7,088 shikime
 • 7,088 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente