Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sa investoi Kosova e sa është i rëndësishëm për të liqeni i Ujmanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sa investoi Kosova e sa është i rëndësishëm për të liqeni i Ujmanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sa investoi Kosova e sa është i rëndësishëm për të liqeni i Ujmanit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 833 shikime
 • 833 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sa investoi Kosova e sa është i rëndësishëm për të liqeni i Ujmanit

Kategoritë0 komente