Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ujërat e zeza vërshojnë Kampusin e UP-së, duhet ndërrimi i kolektorit kryesor
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ujërat e zeza vërshojnë Kampusin e UP-së, duhet ndërrimi i kolektorit kryesor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ujërat e zeza vërshojnë Kampusin e UP-së, duhet ndërrimi i kolektorit kryesor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Liranda Krasniqi, studente në Fakultetin e Filologjisë pothuajse çdo ditë kalon nëpër Kampusin e UP-së për të shkuar në fakultet, e teksa kalon tek rruga që ndan në mes Kampusin përballet me rrjedhje të ujërave të zeza, e kjo rrjedhje bënë që ajo t’i bie tërthorazi për të shkuar në fakultet.

Kategoritë


0 komente