Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ulqini destinacion kryesor i pushuesve shqiptarë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ulqini destinacion kryesor i pushuesve shqiptarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ulqini destinacion kryesor i pushuesve shqiptarë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 63 shikime
 • 63 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ulqini njihet si një prej destinacioneve më të frekuentuara nga shqiptarët dhe vendet e rajonit, në kohën e verës. Është i njohur veçmas për plazhet me rërë, të cilat mendohet se kanë edhe veti shëruese, e sidomos edhe Pylli i Pishave, i cili është destinacion për ata cilët kanë probleme me eshtra dhe me astmë.

Kategoritë


0 komente