Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ushtarë gjermanë kanë dhënë jetën për Kosovën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtarë gjermanë kanë dhënë jetën për Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtarë gjermanë kanë dhënë jetën për Kosovën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 79 shikime
 • 79 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për 20 vjet, 27 ushtarë gjermanë kanë dhënë jetën në Kosovë, duke kontribuar për paqen dhe lirinë. Ndërsa kontributi i Gjermanisë nuk do të mungojë për Kosovën, duke kontribuar për një zhvillim të qëndrueshëm.

  0 komente